שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בנייה קלה

חברות בנייה קלה – מהי בנייה קלה ומתי היא מומלצת?

פרויקטים של בנייה קלה מתבססים על הקמה מהירה של מבנה חדש או הרחבת מבנה קיים באמצעות מחיצות פנימיות וקירות חוץ מהירים. חברות בנייה קלה נהנות בשנים האחרונות מביקוש רב ומעוררות עניין בעיקר בגלל העלות הנמוכה של הבנייה הקלה בהשוואה לעלויות של עבודות בנייה סטנדרטיות. הקמת מבנים בטכניקות בנייה קלה מתאפשרת בתוך זמן קצר ובעלות יחסית נמוכה. הבנייה הקלה היא טרנד עולמי.

האם בנייה קלה נחשבת בטוחה?

חברות בנייה קלה משלימות במהרה עבודות בנייה ללא שימוש בטרקטורים, ביצוע חפירות, שימוש במנופים או הזמנת משאיות בטון. בנייה קלה היא בנייה חכמה ומודרנית יותר. את הבטון מחליפים בהצלחה אלומיניום או פלדה (שני חומרים עמידים וחזקים מאוד( כאשר מוקם שלד מבנה חזק ויציב. השיטה קבלה את כל האישורים הדרושים ממכון התקנים ונבדקה על ידי מומחים.

מתי אפשר להתחיל להשתמש במבנה?

השלמת בניית מחסן, משרד או חדר עבודה בטכניקה הקלה אינה דורשת יותר מיומיים של עבודה. למעשה, אפשר יהיה להתחיל להשתמש במבנה החדש כבר במהלך העבודה. בנייה קלה מתבצעת כמעט ללא אבק וללא צורך בנוכחות של פועלים רבים כך שאין מניעה שתשתמשו במבנה החדש כבר בשלבי ההקמה. חשוב לציין שישנה אפשרות לבנייה מודולריות המספקת מענה למקרים בהם דרוש מבנה זמני עונתי בלבד. כך למשל, ניתן יהיה להקים מתחם חורף סגור לעבודה אותו נפרק עם בוא הקיץ.

האם תהיה פגיעה במבנה הקיים?

חברות בנייה קלה החלו בשנים האחרונות צצות כמו פטריות אחרי הגשם. רגע לפני שאתם בוחרים בהצעה הכי זולה או בהצעה של חברה לא מנוסה, כדאי לעצור ולבחון שיקולי בטיחות ואיכות. הכול מסכימים שעבודות בנייה קלה נחשבות קלות ומהירות בהשוואה לעבודות בנייה סטנדרטיות בשיטות הישנות. אך אין משמעות הדבר שכל אחד יכול להקים מבנים קלים.

אנו בחברת מתקינים והתקנות הכשרנו בקפידה את הצוות וציידנו אותו בכל הציוד הדרוש על מנת להבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר. שימוש בפלטות מוכנות מאפשר הקמה מהירה של מבנה בטיחותי, עמיד וזול. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. אנו מבצעים באופן קבוע פרויקטים של הקמת משרדים, חדרי עבודה, מחסנים, הרחבת מבנים ועוד.

טואול - בניית אתרים