שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. הובלות לעסקים

 שירות הובלות לעסקים

שירותי הובלות לעסקים דומים ושונים משירותי הובלות ללקוחות פרטיים. ההובלה אומנם מתבצעת בצורה זהה עם ארגזים, פירוק רהיטים וצוות סבלים, אך הצרכים הספציפיים של בעלי העסקים הופכים עבודות הובלה לעסקים מורכבות ומאתגרות. רק חברות שמתמחות באופן ספציפי במתן שירות לעסקים יודעות כיצד לתת מענה נכון, מהיר ויעיל. תהיו אתם חכמים יותר ותדעו כבעלי עסק מצליח להקיף את עצמכם בבעלי המקצוע הטובים ביותר.

שירותי הובלות לעסקים ניתנים על ידי חברת מתקינים והתקנות לכל סוגי העסקים. השירות ניתן בשעות גמישות בהתאם שעות הפעילות של העסק. אפשר וכדאי להזמין גם שירותי אריזה ונגרות. השירות המלא כולל צוות מקצועי מטעמנו שמגיע אל בית העסק, מבצע את עבודת האריזה במלואה, מעמיס את התכולה על רכב ההובלה ופורק את הארגזים במקום החדש. העבודה כולה מתבצעת במהירות תוך מינימום פגיעה בשגרת העבודה שלכם. 

דגשים שימושיים לקראת הובלות לעסקים:

היערכות מוקדמת שלכם לקראת יום ההובלה חיונית להצלחת הפרויקט. אנו ממליצים על מינימום נוכחות של עובדים שלכם בשטח. לכל עובד שאינו נחוץ לביצוע המעבר או ביצוע עבודות דחופות תעניקו יום חופש. לקראת יום המעבר עליכם להכין את העובדים ולבקש אותם לארוז בצורה מסודרת חפצים אישיים. אם החלטתם לבצע את האריזה בעצמכם יהיה עליכם לכתוב בצורה ברורה על כל ארגז היכן יש לפרוק אותו.

למה חשוב לבחור בחברת הובלות מנוסה?

כיום לכל עסק יש ציוד מחשבים בהיקף זה או אחר. במקרים רבים מדובר בציוד רגיש ויקר שדורש ציוד הובלות מיוחד וניסיון. אנחנו כחברה שמספקת שירותי הובלות לעסקים באופן קבוע מחזיקים בציוד הדרוש לשמירה על שלמות הציוד והעברתו בצורה מוגנת בין היעדים. אנו ממליצים לכם להשאיר לנו את אריזת ציוד המחשבים היקר. אנו יודעים כיצד לארוז נכון את הציוד, איך להוביל אותו, מתי נדרשת עבודת מנוף ואיך לפרוק אותו במהרה מבלי לגרום לנזקים.

באיזו חברת הובלה כדאי לבחור?

חברה מקצועית בתחום לא תהסס להציג בפניכם המלצות, תספק לכם את כל ציוד האריזה הדרוש ותציע מענה לכל בעיה. אם אתם מחפשים חברת הובלות שיש לה את היכולת להוביל את הציוד שלכם במלואו ממקום למקום – הצוות המקצועי של מתקינים והתקנות הוא הכתובת.

  

טואול - בניית אתרים