שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. התקנות בעסקים
  6. /
  7. מדבקות קיר
  8. /
  9. מדבקות קיר

הדבקת מדבקות קיר

הדבקה של מדבקות קיר קטנות בחדר הילדים תוכלו לבצע בעצמכם. אך כאשר מדובר בהדבקה של מדבקות גדולות ומורכבות בסלון הבית, בחדר השינה או בבית העסק – כדאי להשאיר את מלאכת ההדבקה למקצוענים. חברת מתקינים והתקנות מתמחה בהדבקת מדבקות על כל סוגי המשטחים. הצוות המקצועי יודע כיצד להכין את המשטח להדבקה, איך לבצע אותה בצורה מדויקת וכיצד להבטיח עמידות מרבית. אם חשוב לכם לקבל את התוצאות הטובות ביותר – חייגו אלינו.

טכניקת הדבקה ישירה

זוהי שיטת הדבקה קלאסית בה אנו מקלפים את המדבקה מהגיליון במלואה ומדביקים אותה על הקיר או המשטח הנבחר. שיטת הדבקה זו מתאימה למדבקות קטנות ואינה דורשת ניסיון קודם. הצוות שלנו מדביק מדבקות קיר בצורה מדויקת ומהירה בשיטת ההדבקה הישירה.

טכניקה הדבקה בעזרת גיליון מעבר

על מנת לבצע הדבקה עם גיליון מעבר עליכם להזמין מראש מדבקות קיר עם חלק קדמי שקוף שמאפשר הדבקה הדרגתית אל הקיר. שיטת הדבקה זו מתאימה בעיקר למדבקות גדולות. חברת מתקינים והתקנות מבצעת הדבקות בשתי השיטות בצורה מדויקת ומקצועית.

מדבקות קיר לבתי עסק

עיצוב קירות עם מדבקות הופך בשנים האחרונות פופולרי. בעלי עסקים בוחרים במדבקות קיר לעיצוב מתחם העבודה בשל קלות ההתקנה, המחיר הזול והאפשרות להזמין מדבקות קיר של הלוגו. כיום כאשר אנו מכירים את הפוטנציאל הרב שטמון בעיצוב הקירות, אנחנו לא מפספסים את ההזדמנות לשדרג את עיצוב המתחם ולהפוך אותו נעים יותר לעבודה ושהייה.

האפשרות להסיר בקלות מדבקות קיר קיימות ולהחליף אותן באחרות מהווה יתרון משמעותי. מדבקות קיר הן פתרון נהדר לעיצוב ומיתוג מתחמי עבודה זמניים. במידת הצורך ניתן יהיה להסיר מדבקות קיימות בקלות ללא גרימת נזק לשכבת הצבע.

הדבקתי מדבקת קיר בצורה עקומה – מה עושים?

כל הדבקה כדאי לבצע בזהירות ובאיטיות. אל תמהרו להדביק את המדבקות מבלי לתכנן תחילה את סדר ההדבקה ולהכין את האזור. אם גיליתם שהדבקתם את המדבקה בצורה עקומה כדאי להפסיק את ההדבקה ולנסות לקלף בעדינות את המדבקה מהקיר לטובת הדבקה חוזרת. עליכם להיות מאוד עדינים על מנת למנוע קרעים במדבקה.

טואול - בניית אתרים