שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. התקנות בעסקים
  6. /
  7. מדבקות רצפה

מדבקות רצפה 

העיצוב של הרצפה ממלא תפקיד חשוב בעיצוב המתחם כולו. ההשקעה שלכם היום בריצוף דקורטיבי היא השקעה לטווח ארוך. מה עושים במקרים בהם תרצו לחדש או לרענן את עיצוב הרצפה בזול? לצוות המקצועי של מתקינים והתקנות יש את הפתרון! צרו קשר ותקבלו פרטים נוספים על אפשרויות ריצוף מחדש, הדבקת מדבקות ריצפה וחידוש של הריצוף הקיים. דרכנו תוכלו למצוא פתרון מתאים לכל צורך וכל תקציב.

מדבקות אריחים דקורטיביות

אוהבים מדבקות קיר? הגיע הזמן שתכירו את טרנד מדבקות הריצפה ותתחילו לעצב. תוך הדבקה פשוטה של מדבקות אפשר יהיה לחדש ריצוף לא אסתטי או ישן, להוסיף לכל מתחם הרבה סגנון ולהפתיע. ניתן למצוא היום מבחר גדול של מדבקות ריצפה לשימוש בחדרי רחצה, חדרי שירותים, מטבחים, חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי עבודה, משרדים ועוד.

מדבקות ריצפה נוגדות החלקה

יחד עם מדבקות ריצפה דקורטיביות תוכלו למצוא גם מדבקות שמיועדות למניעת החלקה. אלו הן מדבקות בהן כל בעל עסק חייב לעשות שימוש באזורים בהם ישנה סכנת החלקה. המדבקות הופכות את מתחם העבודה שלכם בטיחותי יותר ומונעות פציעות. אם אין אצלכם במדרגות או במסדרון משופע מדבקות ריצפה נוגדות החלקה מהרו לבצע התקנה דחופה.

מתי כדאי להשתמש במדבקות?

מדבקות ריצפה משמשות פרט לדקורציה גם כאמצעי הכוונה ופרסום. על הרצפה תוכלו להדביק מדבקות שמסמלות מסלול הליכה מסוים או מורות באיזו דרך יש לבחור על מנת להגיע במהרה אל המתחם המוגן או פתח היציאה. מדבקות אזהרה והכוונה כדאי לבחור מחומרים זוהרים בחושך.

מדוע חשוב לבצע הדבקה מקצועית?

דריכה על הרצפה עלולה לגרום בלאי מהיר וקילופים למדבקות לא איכותיות. אם חשוב לכם ליהנות מעמידות מקסימלית של המדבקות – עליכם להקפיד לבצע הדבקה מקצועית ונכונה. בעבורנו, הדבקת מדבקות ריצפה מכל הסוגים היא מקצוע לכל דבר. אנו מקפידים לבחור נכון את טכניקות העבודה ומסיימים כל פרויקט במתן הסבר על אופן השימוש.

מה אנחנו מציעים?

לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים נהנים דרכנו מרמה גבוהה של מקצועיות, שירות ואמינות. האפשרות לקבל את כל שירותי התחזוקה והעיצוב במקום אחד חוסכת לכם לא מעט זמן וכסף.

טואול - בניית אתרים