שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סידור מחסן

סידור מחסן

אם המחסן שלכם בעסק מבולגן אתם מבזבזים בכל חודש הרבה זמן על ספירת מלאי שמסתיימת בתוצאות לא מדויקות. סידור מחסן שיתבצע על ידי צוות מקצועי יצליח לייעל בעבורכם את ניהול העסק כולו. אתם תופתעו לגלות כמה בקלות אפשר לבצע ספירת מלאי או קליטת מלאי חדש כאשר המחסן מסודר בצורה מקצועית. סנכרון של המלאי במחסן יחד עם תכנת מעקב המלאי שבמחשב תאפשר ביצוע ספירת מלאי ראשונית בלחיצת כפתור והזמנת מלאי מלאה בכמה דקות.

חברת מתקינים והתקנות היא חברה מובילה בתחום בישראל. אנו מתחייבים למתן שירות מקצועי בהתאמה אישית לכל בית עסק. בהתאם לכך, כל פרויקט סידור מחסן שאנחנו לוקחים בו חלק מתבצע בהתאם למאפיינים האישיים של העסק, שגרת העבודה והתנאים בשטח. אנו מתחילים את העבודה בשיחת היכרות על מנת להכיר אתכם ולהבין בצורה מדויקת ככל האפשר את הצרכים והציפיות שלכם.

סידור מחסנים כמקצוע:

ללא שיטת מיון מקצועית, הדרכה ואבזור נכון של המחסן, לא תוכלו להטיל את משימת סידור המחסן על אחד העובדים או על צוות המחסן. במידה ותעשו זאת, התוצאה תהיה לכל היותר מחסן מסודר למראית עין. על מנת להבטיח לעצמכם מחסן מסודר ונוח לטווח ארוך עליכם לבחור נכון שיטת סידור מחסן שמתאימה לכם ולתנאי העבודה. עליכם להשקיע מחשבה בצרכים של העובדים שמשתמשים במחסן מספר פעמים ביום. למעשה, למה שלא נשאל את העובדים שלכם איך לדעתם כדאי לסדר את המחסן ומה הם היו רוצים לשנות בשיטת הסידור הנוכחית?

סדר וניקיון במחסן:

סביבת עבודה הולמת, בריאה ובטיחותית מתחילה בשמירה על סדר וניקיון. עליכם להסיר מכשולים ומפגיע בטיחות ממתחם העבודה באופן מידי. הצוות המקצועי שלנו מכיר היטב מחסנים ומחזיק בניסיון עשיר בתחום. אנו נדע להציע לכם טכניקת סידור למחסן שתאפשר שמירה על סדר וניקיון תוך מינימום עבודה.

רמת הסדר והניקיון של המחסן ומתחם העבודה כולו משפיעה על הפרודוקטיביות של העובדים. ההשקעה שלכם היום בשיפור סביבת העבודה תסייע לכם בשימור עובדים וגיוס עובדים איכותיים. כל עובד באשר הוא מעוניין במעסיק אכפתי שטורח לשפר ולתחזק את סביבת העבודה באופן קבוע.

 

 

סידור מחסן- מי חדרה

צוות מתקינים מארגנים את המחסן, זה מתחיל בהוצאת הדברים המיותרים במחסן כמו מוצרים שפג תוקפם, התיישנו ולא ייעשה בהם שימוש, אריזה מחודשת לפי מס קטלוגי עולה למדפים,
קיטלוג כל מוצר ולבסוף ארגון, ספירה ונקיון כללי של המחסן.

סידור מחסן- משרד החקלאות

צוות מתקינים מוציאים את כל הסחורה החוצה, מנקים ומארגנים את המקום, מחזירים את הסחורה למדפים ספורה, כל המשטחים ממוספרים, שטח המחסן נקי ואפשר בקלות לשלוט על המלאי. 

טואול - בניית אתרים