שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. התקנות בעסקים
  6. /
  7. הקמת מחיצות פנים

הקמת מחיצות פנים במתחם משרדי

מעוניינים להפוך משרד אחד גדול לשני משרדים קטנים או לחלק מתחם עבודה משותף לכמה אזורי עבודה פרטיים? הקמת מחיצות היא הדרך בה תוכלו לעשות זאת בתוך כמה שעות. ניתן לבנות מחיצות מלאות (קיר שלם) או מחיצות חלקיות בגובה של חצי קיר או 2/3 קיר. אנו בחברת מתקינים והתקנות מתחמים בהקמת כל סוגי המחיצות בעבור מתחמי עסקים, מוסדות ובתי מגורים.

מתי כדאי להקים מחיצה?

אם אתם מעוניינים לבודד שטח מסוים באופן קבוע או זמני דרכנו תוכלו להקים מחיצות בקלי קלות. אנו מבצעים באופן קבוע הקמה של מחיצות בתוך מתחמי משרדים, חדרי עבודה וחדרי ילדים. בתוך כמה שעות של עבודה נקים בעבורכם מחיצה שתעניק לילד המתבגר פינה משלו או למנהל החדש משרד.

הקמת מחיצות ללא שימוש בגבס

פרט למחיצות עשויות גבס ישנה היום גם אופציה של בניית מחיצות קלות להקמה ופירוק. אלו הן מחיצות שאפשר להתקין בגובה קיר מלא או חלקי. בהתאם לצורך נבחר בחומרים עם רכיבים השומרים על אקוסטיקה ובידוד. אפשר בעזרת מחיצות להבטיח שלא תסבלו מרעש גם כאשר המתחם הכולל רועש.

מחיצות אפשר להקים גם בעזרת לוחות זכוכית. אם אתם מחפשים מראה יוקרתי ומרשים הזכוכית תהיה פתרון הולם. מחיצה עשויה זכוכית במשרד תעניק מראה יוקרתי ומרשים. הזכוכית מבודדת מרעש ומאפשרת שמירה על קשר עין עם העובדים שנמצאים מחוץ למשרד. שימוש בזכוכית להקמת מחיצות נפוץ בעיקר במשרדים במוסדות. אין כמעט שימוש במחיצות זכוכית בבתי מגורים.

באיזה סוג של מחיצה כדאי לבחור?

הצוות המקצועי של מתקינים והתקנות עומד לרשותכם על מנת לייעץ, להסביר ולענות לשירותכם. את סוג המחיצה תבחרו בהתאם לרמת הפרטיות הנדרשת, שיקולים של עיצוב, תקציב והעדפה אישית. בבתי מגורים נבחרות לרוב מחיצות גבס. במתחמי משרדים נבחרות מחיצות זמניות מודולריות או מחיצות זכוכית.

לא תאמינו כמה בקלות אפשר להקים אצלכם מחיצה ולהפוך מתחם משותף למתחם פרטי ושקט. אם העובדים שלכם מתלוננים על רעש או העדר פרטיות – הגיע הזמן לתכנן מחדש את מתחם העבודה.  כמעט כל מתחם עבודה אפשר לתכנן אחרת ולחלק מחדש – צרו קשר ותכירו את האפשרויות שעומדות בפניכם.

טואול - בניית אתרים