שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. מחיצות גבס - יתרונות

מחיצות גבס - יתרונות

שימוש בגבס הפך הקמת מחיצות לפעולה פשוטה, מהירה ולא יקרה. נהוג היום להתקין מחיצות גבס במתכונת של קיר מלא או חצי קיר במשרדים, בתי מגורים, דירות, מוסדות ובתי עסק. השימוש בגבס נותן תחושה של קיר לכל דבר בעוד תהליך הבנייה פשוט ומהיר הרבה יותר מזה של בטון. פעמים רבות ניתן להשתמש בלוחות גבס מוכנים ולבנות מחיצה או חדר חדש בתוך כמה שעות של עבודה. מחיצות גבס אפשר להקים בקלות על כל סוגי התשתיות. בין אם יש אצלכם רצפת בטון, אריחי קרמיקה או פרקט עץ, תוכלו להקים בקלות מחיצת גבס.

איך מקימים מחיצות?

הקמת מחיצה היא לא פעולה אותה כדאי לבצע באופן עצמאי. בעבור הצוות המקצועי של מתקינים והתקנות מדובר בעבודה שגרתית ופשוטה, אך לרשותנו שנים רבות של ניסיון וציוד מקצועי שמאפשר זאת. השלב הראשון בדרך להקמת המחיצה יהיה תכנון, מדידה וסימון של פתחים ודלתות על פי בקשה. השלב השני יכלול הזמנה של חומרי גלם והכנת לוחות הגבס בהתאם למידות הדרושות.

שלב ההקמה כולל קיבוע תחתון של המחיצה ובהתאם לגובה המחיצה גם ביצוע קיבוע עליון. פס איטום מיוחד יותקן על מנת לקבע את המחיצה ולהבטיח עמידות מרבית. על התוצאה הסופית להיות יציבה ואקוסטית במידת האפשר. הצוות המקצועי שלנו מקים עשרות מחיצות בכל חודש כך שאתם יכולים לסמוך עלינו. התוצאה הסופית תהיה מחיצה יציבה, ישירה, מפולסת ועמידה לשנים רבות. המחיצה תשרת אתכם נאמנה עד לרגע בו אתם תחליטו לפרק אותה או להחליף אותה באחרת.

מדוע כדאי לבחור דווקא גבס?

בנייה בגבס הפכה בשנים האחרונות פופולריות בשל הגמישות של החומר וקלות העבודה. גבס הוא חומר גלם נוח לעבודה כך שניתן לצקת ממנו כל צורה, תבנית או מידה. אפשר להקים בקלות עם גבס את כל סוגי המחיצות. יתרון נוסף של גבס הוא המחיר הזול בהשוואה לעלויות של בנייה בבטון או הקמת מחיצות זכוכית. אם אתם מחפשים אופציה מהירה, זולה ואיכותית להקמת מחיצה – הגבס הוא ללא כל ספק בחירה נכונה. עבודה עם גבס נחשבת לעבודת נקייה שלא דורשת שימוש בכלי עבודה כבדים ואינה גורמת לכלוך רב.

טואול - בניית אתרים