שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   מורג 40 עולש icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. סידור מחסנים
  6. /
  7. סידור ארכיונים

סידור ארכיונים מקצועי

הכול מסכימים שארכיון מסודר חוסך לכם הרבה זמן וכסף. סידור מקצועי של ארכיונים יאפשר שליפה מהירה של הפריטים הדרושים, מעקב אחר רשימת הפריטים הפופולריים וקטלוג מהיר של פריטים חדשים. השירות מיועד לארכיונים עסקיים, ממסדיים ופרטיים בכל היקף. בין אם יש בבעלותכם ארכיון קטן ובין אם מדובר בארכיון ענק עם מאות אלפי פריטים, הצוות המקצועי של חברת מתקינים והתקנות יידע לתת לכם מענה.

סידור ארכיונים כנקודת תורפה

בהרבה מקרים אנו נתקלים במצבים בהם מסמכים ופריטים מתווספים אל הארכיון בצורה אקראית ללא קטלוג וללא שמירה על הסדר. העובדים אומרים לעצמם שיתייקו את הפריטים במקום הנכון בעתיד ולבסוף לא עושים זאת. במקרים אחרים בעל העסק דוחה שוב ושוב את סידור הארכיון עד שמגיע מצב בו איש אינו מצליח לאתר פריטים מתוך הארכיון ושגרת העבודה משתבשת. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם שירות סידור ארכיונים שיהפוך את הארכיון שלכם ממחסן ניירת לארכיון מסודר ונוח להתמצאות.

כיצד מתבצעת העבודה?

כל פרויקט סידור ארכיונים מתחיל בתכנון של שלבי העבודה תוך היכרות עם הצרכים הספציפיים של העסק. צוות מקצועי ומנוסה מגיע אליכם וממיין, מסדר, מתייק, מצלם, מקטלג וגורס מסמכים עד לשלב בו הארכיון כולו מסודר ונוח לגישה. הצוות שעוסק בתחום מחזיק בניסיון רב שמבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר בתוך הזמן הקצר ביותר. ניתן להזמין דרכנו יחד עם סידור הארכיון גם סידור של המחסן.

רישום ותיוק של החומר

בכל פרויקט סידור של ארכיונים מתבצע רישום של כל המסמכים שמועברים לגניזה וכל החומר שמתויק. במידת הצורך יצוינו תאריכי פתיחה וסגירה של תיקים, מספרי מכלים, אריזת תיקים בארגזי קרטון ועוד. בהתאם להנחיות שלכם יבוצע ביעור של הניירת לטובת מיון החומר כולו. המסמכים אותם יש לשמור לצמיתות יטופלו בהתאם ויוכנסו אל הארכיון ואל הקטלוג בהתאם. ניירת מיותרת שאין לכם כל צורך בה תועבר לגריסה.

למי מתאים השירות?

סידורי ארכיונים מבוצעים בחברות גדולות וקטנות, תאגידים, מוסדות חינוך, גופים ממשלתיים, מרכזי בריאות ועוד. ניתן לתאם גם שירות לארכיון פרטי או ארכיון היסטורי.

2all - בניית אתרי אינטרנט