שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. סידור מחסנים
  6. /
  7. סידור מחסן ללקוחות פרטיים


סידור מחסן ללקוחות פרטיים

ידעתם שיש לאופן בו אתם מסדרים את המחסן שלכם השפעה על ניהול המלאי ושגרת העבודה? אם זמן העבודה שלכם ושל העובדים שלהם הוא משאב יקר ערך – לא תוכלו להרשות לעצמכם להקל ראש בסידור המחסן הראשי בעסק והמחסנים המשניים. אם אתם מעוניינים ללמוד איך לסדר את המחסן שלכם בצורה יעילה שתחסוך לכם זמן וכסף – הגעתם למקום הנכון!  כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו וצוות מקצועי ייצא אליכם ויראה לכם איך עושים את זה נכון.

הצוות המקצועי של חברת מתקינים והתקנות מטפל בכל פרויקט סידור מחסן באופן אישי. טכניקות העבודה עוברות התאמה למאפיינים של בית העסק, התנאים בשטח, אופי העבודה ובקשות אישיות. אנו עושים כל מאמץ על מנת לסדר את הפריטים במחסן בצורה שתאפשר התמצאות מהירה ופשוטה. המטרה הסופית היא אפשרות למצוא את מבוקשכם במחסן בתוך מספר דקות.

סידור מחסן על פי מספרי קטלוג:

שנים רבות של ניסיון בתחום אפשרו לנו להתנסות בכמה וכמה שיטות סידור מחסנים. כיום, ההמלצה שלנו בעבור בעלי עסקים היא סידור מחסן לפי מספר קטלוגי בסדר רץ. כך תוכלו לאתר בקלות כל פריט בצורה אנליטית ומהירה. במחסנים בהם נדרשים בכל פעם כמה פריטים מאותה קטגוריה נמליץ על סידור לפי קבוצות לתפעול יעיל של שרשרת העבודה. כך למשל, יוכלו העובדים למצוא בקלות במחסן את כל הדרוש לייצור של מוצר מסוים באותו המקום.

אחסון של כל פריט בנפרד:

בין אם בחרנו במיון על פי מספרי קטלוג ובין אם בחרנו בשיטת מיון אחרת, ההמלצה באופן חד משמעי היא על אריזה נפרדת של כל פריט. רק כך תוכלו לבצע בקלות ספירת מלאי, לעקוב אחר המלאי, למנוע בזבוז ולא לאפשר ערבוב של כמה פריטים דומים. גם אם בחרתם בשיטת מיון לפי קבוצות חשוב להשתמש בברקודים על מנת לייעל את התהליך, לסנכרן את המלאי במחסן עם המערכת הממוחשבת ולעקוב אחר המלאי.

משאירים מקום לעוד:

בכל סידור מחסן אנו מקפידים שלא להעמיס את המדפים יתר על המידה ולא להשתמש בכל שטח האחסון במלואו. כך אנו מאפשרים לכם לקבל בקלות סחורה חדשה מבלי לשבש את הסדר הקיים במחסן כולו.
 
                                                                                                            

 

 

טואול - בניית אתרים