שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   מורג 40 עולש icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. סידור מחסנים
  6. /
  7. ספירת מלאי חיצונית

שירותי ספירת מלאי חיצונית

ספירת מלאי מתבצעת היום בכל עסק קטן או גדול אחת לחודש לפחות. הספירה מתבצע על מנת לבחון את התנהלותו השוטפת של העסק, לבצע בקרת איכות, לבחון את ההוצאות מול ההכנסות ולעקוב אחר תהליכי הרכש והעבודה. רוב ספירות המלאי מתבצעות על ידי העובדים או מנהלי החברה. אחת לתקופה כדאי להזמין ספירת מלאי חיצונית אותה מבצעת חברה בעלת מומחיות בתחום.

למה כדאי להזמין חברה חיצונית?

פעמים רבות, רק חברה חיצונית תוכל לבצע בעבורכם בקרת איכות ברמה גבוהה ולספק תוצאות מדויקות. ספירת מלאי חיצונית תתבצע בצורה אובייקטיבית ומלאה ללא קיצורי דרך שמאפיינים לא אחת ספירות מלאי שמתבצעות על ידי העובדים. חברת מתקינים והתקנות מתמחה בביצוע ספירות מלאי בכל סוגי המחסנים. הספירה מתבצעת בעזרת צוות מיומן וציוד טכנולוגי מתקדם. בהתאם לצורך ניתן להזמין גם שירות סידור מחסנים, עבודות שיפוצים, הובלות לעסקים ועוד.

איך מתכוננים לספירת מלאי?

אם המחסן שלכם מסודר ואתם משתמשים בכלים הטכניים הנכונים – ספירת מלאי לא תהיה בעבורכם תהליך מורכב. הקשיים מתעוררים כאשר המחסן מבולגן, אין מעקב אחר כניסה ויציאה של מלאי וכוח האדם אינו מיומן לביצוע המשימה. את האסטרטגיה לביצוע ספירת המלאי יהיה עליכם לבחור בהתאם לגודל של המחסן, התכולה, היכולת של צוות העובדים והמאפיינים של המקום.

עמידה בזמנים:

ניהול נכון של תהליך ספירת מלאי מחייב אתכם בהרכבת לוח זמנים ועמידה ביעדים. על אף הקושי ישנה חשיבות רבה לעמידה שלכם ביעדים על מנת למנוע חריגות ושיבוש של התהליך כולו. כך למשל, תקבעו מועד לביצוע ספירה בכל אזור במחסן. בשעת ביצוע הספירה לא תתאפשר כניסת עובדים אל האזור. ישנם בעלי עסקים שמבצעים את הספירה מחוץ לשעות העבודה על מנת למנוע את שיבוש שגרת העבודה.

למה כדאי לשכור חברה חיצונית?

אם זמן עבודה הוא בעבורכם משאב יקר אין כל סיבה שהעובדים שלכם או אתם תבזבזו זמן יקר בספירה של המלאי. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בביצוע ספירות מלאי תוך עמידה בלוח זמנים, ספירה של מלאי בכמה אזורים, רישום ישיר של כל פריט מבלי לפספס אפילו פריט אחד קטן, שמירה על הסדר במחסן, ביצוע חישובים והסקת מסקנות.

2all - בניית אתרי אינטרנט