שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
icon facebook  icon in icon google plus    icon instegram       
 סידור מחסן | הובלות לעסקים | ספירת מלאי חיצונית | עבודות שיפוצים - מתקינים - MATKINIM
 מבית ניו סנטר
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. עבודות שיפוצים מ: א ועד : ת

עבודות שיפוצים

פעמים רבות, עבודת שיפוצים קלה מצליחה להפוך מבנה צפוף למרווח, חדר עמוס לחדר מסודר, מתחם עבודה משותף לכמה מתחמים פרטיים ועוד. אם אתם דוחים שוב ושוב את עבודות שיפוצים בגלל חשש מהמחיר והבלגן שמתלווה לעבודה – תשמחו לגלות שעם הצוות המקצועי של שיפוצים והתקנות עבודות שיפוצים הן לא עסק יקר או מסובך.

כאשר העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי, מיומן ואכפתי – אין לכם כל סיבה לדאגה. לכל אורך הדרך תקבלו את כל המידע ומענה לכל שאלה. סביבת העבודה תישמר נקייה ומסודרת ככל האפשר. אנו נעשה כל מאמץ על מנת למנוע פגיעה בשגרת העבודה או שגרת המגורים במקום. אנו מתמחים בביצוע עבודות מהירות, מקצועיות ואיכותיות. שימוש במיטב חומרי הגלם, טכניקות עבודה חדישות ומיטב אנשי המקצוע מאפשר את קבלת התוצאות הטובות ביותר בתוך הזמן הקצר ביותר.

רמות של שיפוצים:

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין קבלן שיפוצים כדאי לכם לעצור לרגע ולרשום לעצמכם איזו עבודת שיפוצים דרושה לכם. עבודות צבע ואלומיניום (החלפת חלון) או עבודות תליית מדפים נחשבות עבודות שיפוצים קלות. עבודות ברמה בינונית הן עבודות שדורשות מגע עם תשתיות הבית. עבודות גבס נכללות לרוב בקטגוריה הבינונית. עבודת שיפוצים ברמה הכי גבוהה תכלול שינוי פנימי משמעותי של חלל הבית, החלפת תשתיות, התקנת דלתות וחלונות, שבירת קירות ועוד.
ריצוף וחיפוי קירות באריחי קרמיקה מכל הגדלים.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים חברת שיפוצים?

אין זה משנה האם מדובר בעבודת שיפוצים קלה או מורכבת, כדאי לכם תמיד להקפיד לעבוד עם גורמים מקצועיים ומנוסים. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם נהנים מייעוץ מקצועי ומענה נכון. צוות מנוסה עם מומחיות בתחום השיפוצים יידע לזהות מראש נקודות תורפה במבנה, להימנע מתקלות ולפתור במהרה תקלות לא צפויות.

יתרונות של עבודות גבס:

שימוש בגבס מאפשר ביצוע שינויים מהירים בחלוקת המתחם הפנימי של הבית. בתוך כמה שעות תוכלו להקים מחיצה, לבנות חדר חדש ולעצב מדפי אחסון מובנים בתוך הקיר. על אף הקלות היחסית בה ניתן לעבוד עם גבס עליכם להקפיד תמיד לבחור בצוות מקצועי ומנוסה. הקפידו לגלות מעורבות בכל שלבי העבודה, תשאלו שאלות ותוודאו שנעשה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר
טואול - בניית אתרים