שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. שיפוצים
  6. /
  7. עבודות צבע

עבודות צבע -  הכנות דרושות

כל עבודת צביעה באשר היא תתחיל בהכנה של המתחם לקראת הצביעה. שלב ההכנה הוא שלב מאוד חשוב להגנה על הרהיטים, הריצוף, החלונות, גופי התאורה ואלמנטים נוספים אותם אי אפשר לפנות מהאזור. לנו בחברת מתקינים והתקנות חשוב לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר. אנחנו מתחילים עבודות צבע קטנות וגדולות בהכנה נכונה של המתחם.

הכנת הקירות לקראת הצביעה

עבודות צביעה מתבצעות בצורה הטובה ביותר כאשר הקיר נקי וחלק. על כן, יש להקדים את עבודת הצביעה בביצוע תיקונים של סדקים וחורים בקיר. לא נתחיל בצביעת הקיר או נפתח את מכלי הצבע לפני שנוודא סתימת חורים, הסרת מסמרים והורדת תמונות, ציורים, גופי תאורה, מכשירי חשמל ושאר פריטים שתלויים על הקיר. חשוב להקפיד להסיר מהקיר גם ברגים ודיבלים. במידת האפשר נמליץ גם על הסרת נקודות החשמל והרכבתן מחדש עם השלמת עבודת הצביעה. אם נקודות החשמל שלכם ישנות ומלוכלכות כדאי לנצל את ההזדמנות להחליפן בחדשות.

אם מתוכננת אצלכם עבודת שיפוצים קרובה שדורשת קידוח בקירות שנצבעים זה עתה – כדאי לעדכן בכך את הצוות המקצועי ולהקשיב לעצתו.

צביעה על קיר מתקלף או קיר עם עובש

עבודות צבע מכל סוג נתחיל רק לאחר טיפול נכון בקירות הבית. גם כאשר משתמשים בצבע האיכותי ביותר לא ניתן לצבוע על קירות עם צבע מתקלף, קירות עם שאריות של טפט או קירות עם כתמי עובש. אם נעשה זאת שכבת הצבע החדשה לא תחזיק מעמד והקיר יחזור להיראות ישן ובלוי במהרה. הכנה נכונה של קירות לקראת עבודת צבע תכלול שיוף מלא של שכבת צבע ישנה מתקלפת, טיפול בסדקים בקירות, תיקון וייבוש נזקי רטיבות, ניקוי יסודי (הסרה מלאה) של פטריית עובש.

הזזה וכיסוי של רהיטים

כעת לאחר שהקירות נקיים, יבשים וחלקים, כל שנותר לעשות הוא להזיז את כל הרהיטים שאי אפשר להוציא מהחדר אל מרכז החדר ולכסות אותם בכיסוי מגן. גם את רצפת החדר נכסה בניילון או נייר עיתון על מנת למנוע הכתמה. כעת נוכל להתחיל בעבודת הצביעה ולסיים אותה במהרה עם קירות חלקים ואחידים בצבעם. להשגת התוצאות הטובות ביותר ההמלצה היא על שכבת צבע כפולה.

טואול - בניית אתרים