שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. בחירת קבלן לעבודת שיפוצים

איך בוחרים נכון קבלן לעבודות שיפוצים

כולנו מכירים סיפורים על עבודות שיפוצים שהסתיימו במפח נפש. על מנת להבטיח שלכם זה לא יקרה, אנו מציעים כאן עצות שימושיות לבחירה נכונה של קבלן עבודות שיפוצים ומזמינים אתכם לייצור עמנו קשר. כחברה מובילה בתחום השיפוצים אנו מקפידים להחזיק כל הרישיונות הדרושים, להשתמש בטכניקות עבודה חדישות, לעמוד בזמנים, להעסיק את מיטב אנשי המקצוע ולהתנהל בשקיפות מוחלטת מולכם. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד.

בעלי מקצוע, מוסמכים ומומלצים

הבחירה הבטוחה ביותר, מהו תחום המומחיות שלו ואלו המלצות הוא יכול להציג. קבלן שעתיד לבצע בעבורכם עבודת שיפוצים מקצועית ואיכותית לא יחשוש למסור מידע והמלצות. הוא ישיב לכל השאלות שלכם ויבהיר בדיוק מה כלול במחיר ומה לא. אם אתם עדיין חוששים אל תסתפקו בהמלצות בכתב ובקשו לשוחח בעצמכם עם הממליצים.

סקר שוק לאיתור ספקים מובילים

חברת מתקינים והתקנות מקפידה להעניק לקהל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר במחירים הוגנים. על מנת לבחור נכון חשוב לבחון לקראת כל הזמנה של עבודת שיפוצים את המחירים המקובלים בשוק. במידת הצורך, תוכלו לבצע השוואת מחירים נבונה בין כמה ספקים מובילים.

הסכם עבודה כתוב

בכדי למנוע הפתעות בעתיד ולחזק את תחושת הביטחון שלכם, תקפידו תמיד לבחור חברות שעורכות הסכם עבודה בכתב. על ההסכם לכלול את כל הפרטים שסוכמו, את המחיר, את לוח הזמנים, את חומרי הגלם ואת החובות והזכויות של כל אחד מהצדדים. אל תשכחו לפרט בהסכם את הסדר התשלומים שסוכם. הסכם עבודה חתום יוכל בעת צרה לחזק את עמדתם בבית המשפט.

אחריות על העבודה

קבלן שביצע עבודה מקצועית אינו חושש לשאת באחריות לטיב העבודה. הוא מעניק לכל עבודה תעודת אחריות ומסביר לכם מה כלול באחריות ומה לא. הלקוחות של חברת מתקינים והתקנות נהנים מתעודת אחריות של חברה יציבה ואמינה. בכל מקרה של תקלה או בעיה בעתיד יש לאן לפנות. לקבלת מידע נוסף והזמנת עבודת שיפוצים לבית או לעסק, חייגו עכשיו אל צוות השירות.

טואול - בניית אתרים