שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. שיפוצים
  6. /
  7. ריצוף בכל סוגי האריחים

עבודות ריצוף

ידעתם שאפשר להחליף ולחדש את הריצוף הקיים מבלי לפרק אותו? מחפשים פתרון ריצוף מהיר, זול ואיכותי לעסקים? חברת מתקינים והתקנות מבצעת עבודות ריצוף מהירות בעבור בעלי עסקים ולקוחות פרטיים. ניתן להזמין דרכנו כמה סוגים של עבודות ריצוף כך שכל אחד יוכל למצוא לעצמו את הפתרון שמתאים לו ולתקציב שעומד לרשותו.

חידוש הריצוף הקיים

אם אנכם מעוניינים בפירוק של הריצוף הקיים נשמח להציע לכם טכניקות עבודה מתאימות. את הריצוף הקיים תוכלו לחדש ולהחליף תוך התקנת שטיח מקיר לקיר, ריצוף פרקט, PVC  ואריחים דקים מיוחדים אותם אפשר להדביק על גבי אריחי הריצוף הקיימים. הדבקת אריחים חדשים על גבי האריחים הקיימים מתאפשרת רק כאשר האריחים החדשים דקים והריצוף הישן עודו יציב ומפולס היטב. חשוב לציין שעליכם להעביר למקום אחר את כל התשתיות שעוברות מתחת לריצוף לפני שאתם מתקינים שכבה שנייה ל אריחים.

מדוע כדאי להדביק אריחים חדשים על גבי הישנים?

הסרה ופינוי של האריחים הקיימים דורשת עבודה רבה. הדבקת אריחים חדשים על גבי הישנים תהיה מהירה, נקייה וקלה הרבה יותר. כיום, ביותר ויותר בתים ומתחמי עסקים מתבצעות עבודות ריצוף בטכניקת הדבקת חדש על ישן. חשוב לציין שהדבקת שכבה נוספת של אריחים על גבי השכבה הקיימת תדרוש בחלק מהמקרים קיצור או הגבהה של הדלתות.

באיזה פתרון ריצוף כדאי לבחור?

ממש כפי שאנחנו בוחרים בסגנון עיצוב ייעודי ופריטי ריהוט ייחודיים בעבור כל חדר בבית, כך נבחר גם את הריצוף. ההמלצה בעבור חדרי שינה היא על ריצוף פרקט שמשדר חמימות ויוצר אווירה רומנטית. הפרקט מומלץ בעבור חדרי שינה זוגיים וחדרי שינה לילדים כאחד. ניתן למצוא היום כמה סוגים של פרקט בטווחי מחירים משתנים.

הבחירה המועדפת על רוב הישראלים לריצוף סלון הבית היא אריחי גרניט פורצלן. אלו הם אריחים עמידים, חזקים, קלים לניקוי ומרשימים. האריחים אינם מחליקים כך שהם מתאימים מאוד גם לבתים עם ילדים. אריחי גרניט פורצלן מומלצים בעבור בתים בהם הסלון והמטבח מאוחדים בחלל אחד.

בעבור עבודות ריצוף משרדים הבחירות הפופולריות בישראל הן פרקט, שטיחים מקיר לקיר, PVC ואריחי גרניט פורצלן או קרמיקה. רצפת שיש נבחרת רק במתחמי עבודה יוקרתיים ומפוארים.

טואול - בניית אתרים