שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
 
 053-4299-547 icon phone   הפרחים 31 ניצני עוז icon place
  1. דף הבית
  2. /
  3. השירותים שלנו
  4. /
  5. התקנות בעסקים
  6. /
  7. שילוט פנימי
  8. /
  9. שילוט פנים

שילוט פנימי

שילוט הוא חלק בלתי נפרד מהשירות שאתם כבעלי עסק מתבקשים לספק לעובדים, לספקים ולקהל הלקוחות. השילוט מעיד על התדמית העסקית שלכם ומשפיע על הרושם הראשוני אותו מקבלים באי המקום עליכם. שילוט פנימי הוא אמצעי שימושי להעברת מסרים גלויים וסמויים. אם אין אצלכם בעסק שילוט נכון ומספק הגיע הזמן לתכנן נכון, לקדם כך את התדמית העסקית ולהעניק לקהל הלקוחות שלכם שירות טוב יותר.

בשביל מה צריך שילוט פנים?

כחברה בעלת ניסיון בתחום השילוט לעסקים אנו ממליצים על שימוש בשילוט פנימי לטובת פרסום וקידום תדמיתי. שילוט פנימי נהוג לתכנן ולעצב בצורה פחות אגרסיבית בהשוואה לשילוט חוץ. ההמלצה שלנו בעבור כלל העסקים היא שילוט לטובת מיתוג, שלטי הכוונה ושלטי פרסום של מוצרים או שירותים חדשים. אנו בחברת מתקינים והתקנות מספקים את כל סוגי השלטים יחד עם ייעוץ מקצועי שיסייע לכם לבחור נכון. ניתן להזמין גם התקנה ושאר שירותי שיפוצים ותחזוקה לעסקים.

סוגים של שלטי פנים

לטובת מיתוג עסקי בוחרים משרדים רבים להתקין שלט אותיות בולט שמציין את שם העסק או משפט שמאפיין אותו. שילוט פנים מתייחס גם לשלטי הכוונה שמציבים בחדרי מדרגות, מעליות, מסדרונות, יציאות חירום ובמשרדים. במתחם הפנימי של העסק תוכו להציב שילוט פרסומי לקידום מכירות וחיזוק הקשר בין העובדים לבין מקום העבודה.

אלו חומרים משמשים לייצור השלטים?

שילוט לעסקים ניתן להזמין היום במבחר דגמים. שימוש באלומיניום יבטיח שלט מעוצב, מרשים וקל משקל. האלומיניום הוא חומר באמצעותו תוכלו לעצב את כל סוגי השלטים. שילוט פנימי עשוי זכוכית מומלץ ליצירת מראה מרשים ויוקרתי. שלטי עסק תורמים ליצירת אווירה קלאסית, חמימה ויציבה. שלטים עשויים פרספקס מהווים תחליף לשלטי הזכוכית. הם יפים כמו זכוכית, פחות שבירים וזולים.

באיזה שלט כדאי לבחור?

את בחירת השילוט הפנימי תבססו על שיקולים של עיצוב, מידות, תוכן, מיקום, חומר גלם מועדף ותקציב. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם לכל אורך הדרך ויבטיח שתקבלו מענה מלא. התוצאה הסופית תהיה שילוט פונקציונלי מעוצב שעונה בצורה מדויקת לכל הצרכים והציפיות שלכם.

2all - בניית אתרי אינטרנט